Anahtar Kelimeler: ayakkabı

Üçü Birarada 40 Bin Kere Maşallah

Beraber Yürüyelim Etkinliği Yapılacak

ATSO Başkanı Göktaş’tan Devlet Destekli Alacak Sigortaları Hakkında Önemli Açıklama

Başkan Dinçer, Aksaray Belediyespor Yönetimi İle Bir Araya Geldi

02-06 Eylül 2019 Tarihleri Arasında İl Genel Meclisinin Aldığı Kararlar

Aksaray Ülkü Ocakları Aşure İkramı Yaptı

STK Başkanları Aksaray'a Uçuş Okulu İçin Temaslarını SürdürüyorSpor ayakkabı

Spor ayakkabı

Dünyada en fazla kullanılan ayakkabı olan Spor ayakkabı, ilk olarak 1860 yılında inliz vatandaşın bez kumaştan yapılan modeli giymesiyle ortaya çıkmıştır. Üretimi ise 1917 yılında Keds firması tarafından yapılmıştır.

Her dönem kendini yenilerek günümze kadar gelen spor ayakkabılar, ayak sağlığını destekleyerek vücut anotmisini koruması açısından en fazla talep edilen ayakkabılardır.

Kişiye özel üretilen modelleri de mevcut olan ayakkabılar, böylece kişi ayağına uygunluğunu sağlayarak rahatlıkla kullanımı sağlamıştır.

Ayrıca, desen ve kumaş olarak her mevsime uygun modelleri de bulunan ayakkabılar, uzun konçlu modelleri ile bileği kavramakta ya da babet tarzı modelleri ile sadelik kazandırmaktadır.

Bunun yanında özel günler için üretilen ürünleri ile spor ayakkabı denilince akla gelen imajı yıkmış, her yerde kullanılabilecek tarzlarda ayakkabılar ortaya çıkmıştır.

Spor ayakkabı bakımı nasıl olmalıdır                                                         

Ayak rahatlığı için tercih edilen Spor ayakkabı bakımı da çok özenli olmalıdır. Özellikle beyaz renkli spor ayakkabılarda yıkanabilme ve silinebilme özelliği de bulunmaktadır. Uygun cilalama özelliği olan ürünlerle de rahatca temizlenebilen ürünlerde dikkat edilmesi gereken, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin tercih edilmesidir. https://www.sneaksup.com.tr/ sayfasında aradığınız tüm renkler ve modellere ulaşabilirsiniz.