Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Ortaköylüler Derneğinden Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Aksaray Ortaköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Çevre Derneği Başkanı Faik Kocapınar Yaptığı açıklamada şunlara yer verdi. Ortaköylüler Derneği olarak şanlı ordumuza işgalci diyen ülkeleri nefretle, şiddetle kınıyor, Barış Pınarı Harekatı’nda Kahraman Ordumuza yüce Allahtan muzafferiyet diliyoruz.11 Bin KM öteden gelen Amerikalı katillerden rahatsız olmayanlar Türk ordusundan rahatsız oluyorBiz Filistin için gövdemizi koyduğumuz halde onlar haklı davamızda kınama ve istilacı kararı aldılar, yazıklar olsun size.

Türkiye Cumhuriyeti Orduları Olmasaydı KKTC Olmazdı

Maaşını Türkiye'den Alan KKTC Cumhurbaşkanı sana yazıklar olsun adınla soyunu değiştir.

Avrupa Birliği ve Siyonistler

Bizim İslam’ın Türklüğün bekçisi olduğumuzu en iyi tarihten bilirler. O suni birliğin kararını da Atilla’nın torunları soydaşımız Macarlar bozdu. Soyum, kardeşlerine net şekilde sahip çıktı. Çok yaşayın bin yaşayın soydaşlarım.  

Alparslan’ın Malazgirt Önlerinde’ki Zafer Duası İle Konuşmamı Bitirmek İstiyorum.

Kumandanlarım, Askerlerim !
Biz ne kadar az olursak olalım, onlar ne kadar çok olurlarsa olsunlar daha fazla bekleyemeyiz. Bütün Müslümanların minberlerde bizim için dua ettikleri şu saatte kendimi düşman üzerine atmak istiyorum. Ya muzaffer olur gayeme ulaşırım, Ya şehit olur Cennet’e giderim.