Aksaray

29.01.2020

  • İMSAK 06:21
  • GÜNEŞ 07:45
  • ÖĞLE 13:02
  • İKİNDİ 15:44
  • AKŞAM 18:08
  • YATSI 19:27
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Demokrat Parti Genel Başkanı İnci Diş Hastanesi Ortaköy Şubesini Açtı

Aksaray’ın Sevilen simalarından İş adamı ve Siyasetçisi Aksaray, Kırşehir Ortaköy İnci Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Aksaray Demokrat Partisi İl Başkanı Servet Ceylan Aksaray’ın en büyük İlçesi Olan Ortaköy’e İnci Diş Hastanesinin 3.Şubesini kurdu. Görkemli bir açılışa sahne olan Ortaköy İnci Diş Hastanesinin açılış kurdelesini Demokrat Parti Genel Başkanı ve Millet İttifakı Afyon Milletvekili Gültekin Uysal kesti.

Açılış merasimine DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yansıra Aksaray Milletvekili Ayhan Erel,20.Dönem Aksaray Milletvekili Nevzat Köse, Ortaköy Kaymakamı Fatih Görmüş  Ortaköy Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir, İyi Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, Demokrat Parti Aksaray Merkez İlçe Başkanı Faik Kocapınar, Demokrat Parti Genel Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Yusuf Gümüşay, Demokrat Parti Ağaçören İlçe Başkanı Hamza Karakuş, CHP Ortaköy İlçe Başkanı Mübahat Güneyli ve bazı STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ,Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Demokrat Parti İl Başkanı Servet Ceylan ve Ortaköy Belediye Başkanı Birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından Kurban kesilip dua yapıldıktan sonra açılış kurdelesi kesilerek İnci Diş Hastanesi Ortaköy Şubesi Hizmete başladı. Açılıştan sonra Genel Başkan Gültekin Uysala Taşpınar halısı hediye edildi.

Haberin Detayları VİDEO Haberimizdedir