Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER TOKİ BAŞKANI ÖMER BULUT’U ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Toki Başkanı Ömer Bulut’u makamında ziyaret etti.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığında yapılan görüşmede Toki Başkanı Ömer Bulut’a Belediye Başkanı Evren Dinçer; yapımı devam eden Yeni Sanayi Projesinde gelinen aşamayı, Esnaf ve Sanatkarlar odasına ait yapılması planlanan 300 konutluk Toki projesi ile ilgili esnafların beklentilerini, Yeni Sanayi Projesinden yer almayan esnafların taleplerini, dar gelirli ailelere yönelik yapılacak Toki konutlarını, Yeni Sanayi projesinin yapıldığı bölgede açık alan isteyen esnafların taleplerini ve mevcut sanayi bölgesinde imalat aşamasında alt yapı sürecinde çıkabilecek sorunları iletti. 

Toki Başkanı Ömer Bulut Belediye Başkanı Evren Dinçer’in iletmiş olduğu konuların takipçisi olacağını belirtti.

Yapılan görüşmenin vatandaşların Aksaray’a yapılmasını istediği Toki yatırımlarının kazandırılması için son derece verimli geçtiğini Belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; ‘’Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu ile birlikte Toki Başkanımız Ömer Bulut’u ziyaret ettik. Yaptığımız görüşmede Toki Başkanımız Ömer Bulut’a vatandaşlarımızdan aldığımız talepleri ve belediye ile Toki işbirliğinde gerçekleştirmek istediğimiz projeleri dile getirdik.  Toki Başkanımızdan yapımı devam eden 1620 iş yerini kapsayan Yeni Sanayi Projesinin, Esnaf ve Sanatkarlar odasına  ait yapılması planlanan 300 konutluk Toki projesinin, Yeni Sanayi Projesinden yer alamayan esnafların durumunun, dar gelirli ailelere yönelik yapılacak Toki konutlarının, Yeni Sanayi projesinin yapıldığı bölgede açık alan isteyen esnafların taleplerini ve mevcut sanayi bölgesinde imalat aşamasında alt yapı sürecinde çıkabilecek sorunların takipçisi olmasını talep ettik. Görüşmelerimiz Toki yatırımlarının şehrimize kazandırılması açısından oldukça verimli geçti. Ben kendisine nezaketli misafirperliğinden dolayı teşekkür ediyorum.’’ Dedi