Anahtar Kelimeler: aksaray haberler aksarayspor

Levent Börekçilik Aksaray Şubesi açıldı

Toplanma Alanını Öğren ki Canın Sağ Olsun!

AFRİN'DE YETİM VE ENGELLİLERLE BULUŞTULAR

MÜSİAD’dan Ticaret Atağı

Aksaray'da 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı

Tıp Öğrencilerinin Aksaray’a Gelebilmesi İçin Hazırlıklar Hızlandı

Piknik Tüpünden Zehirlenen İki Genç Hayatını KaybettiBaşkan Dinçer, Aksaray Belediyespor Yönetimi İle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Cem Çorakçı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Görüşmede Başkan Dinçer, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Kulüp Başkanı Cem Çorakçı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Cem Çorakçı başkanlığındaki Belediyespor yönetimi ve Belediye Başkanı Evren Dinçer takımın daha başarılı olması için istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, şehrin takımı olan Aksaray Belediyespor için birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Başkan Dinçer ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede “Aksaray Belediyespor’umuzun yönetim kurulu üyeleri ile takımımızın geleceği ile ilgili istişarelerde ve yapacağı maçlar öncesinde değerlendirmede bulunduk.

 

Aksaray Belediyespor büyük bir ailedir. Bu şehrin takımıdır. Bizler yönetim kurulu üyelerimizle biriz ve beraberiz. Bizler, takımımızın her zaman başarılı olacağına inanıyoruz. Takımımıza güveniyoruz. Takımımızın da sonuna kadar destekçisi olmaya devam edeceğiz. 

Bu vesile ile Aksaray Belediyespor daha iyi noktaya gelmesi için çalışan yönetim kurulumuz başta olmak üzere emeğini esirmeyen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kulüp Başkanı Cem Çorakçı, kulüp adına söz alarak verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür etti.