Levent Börekçilik Aksaray Şubesi açıldı

Toplanma Alanını Öğren ki Canın Sağ Olsun!

AFRİN'DE YETİM VE ENGELLİLERLE BULUŞTULAR

MÜSİAD’dan Ticaret Atağı

Aksaray'da 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı

Tıp Öğrencilerinin Aksaray’a Gelebilmesi İçin Hazırlıklar Hızlandı

Piknik Tüpünden Zehirlenen İki Genç Hayatını KaybettiATSO Başkanı Göktaş İtfaiye Haftasını Kutladı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, İtfaiye Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş’ın imzasını taşıyan yazılı basın açıklamasında; Şehrimizde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına her türlü fedakarlıkta bulunan kimi zaman, canını ortaya koymaktan çekinmeyen itfaiye birimlerimizdeki çalışanların her açıdan güçlü olması bizler ve her bir vatandaşımız için son derece önemlidir.

İtfaiye birimlerinin donanım açısından son derece kaliteli bir yapıya sahip olması ve onlara her türlü desteğin verilme biz duyarlı vatandaşların en temel görevleri arasındadır. İtfaiye birimlerimizi daha da ileriye taşıyabilmek için gereken bütün adımların atıldığından yana hiçbir şüphemiz yoktur" dedi.

Bu duygu ve düşüncelerimle ülkemiz ve şehrimiz genelinde insanların can ve mal güvenliğini korumaktan bir an bile kaçınmayan tüm itfaiye çalışanlarımızın bu güzel haftasını en içten duygularımla kutluyor her birini saygı ve muhabbetle selamlıyorum ”Dedi.