Üçü Birarada 40 Bin Kere Maşallah

Beraber Yürüyelim Etkinliği Yapılacak

ATSO Başkanı Göktaş’tan Devlet Destekli Alacak Sigortaları Hakkında Önemli Açıklama

Başkan Dinçer, Aksaray Belediyespor Yönetimi İle Bir Araya Geldi

02-06 Eylül 2019 Tarihleri Arasında İl Genel Meclisinin Aldığı Kararlar

Aksaray Ülkü Ocakları Aşure İkramı Yaptı

STK Başkanları Aksaray'a Uçuş Okulu İçin Temaslarını SürdürüyorAKINSOFT 14. Bonus Ödül Takdim Töreni ve Merve Özbey Konserinde Dünyada Bir İlk

Aksaray Haber | Aksaray Haberleri | aksarayhaberci | aksaray sondakika haberleri | aksaray güncel |aksaray gündem

Ürettiği sektörel yazılımlar ile alanının öncüsü konumunda olan ve robotik teknolojiler alanında gerçekleştirdiği çalışmalarıyla da hem ülkemizde hem de uluslararası kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Türkiye´nin Yerli Yazılım ve Robotik Markası AKINSOFT, gerçekleştirdiği Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni ile dünya çapında bir ilke daha imza attı.

14. Bonus Dönemini birçok başarı ile geride bırakan ?Türkiye´nin Vizyoner Markası? AKINSOFT, bu başarıları taçlandırmak adına Çözüm Ortaklarıyla birlikte eğlenceli organizasyonlarda buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda; her yıl farklı bir sanatçının sahne almasıyla gerçekleşen AKINSOFT Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni, ünlü sanatçı Merve ÖZBEY´in de konseriyle ile 22 ? 25 Kasım tarihleri arasında ülkemizin turizm başkenti Antalya´da düzenlendi.

Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından gelen AKINSOFT Çözüm Ortakları, özel davetliler ve basın mensuplarının katılımı ile Antalya Miracle Resort Hotel´de gerçekleşen organizasyonda, performanslarıyla 14. Bonus Dönemi´nde başarılı olan Çözüm Ortakları birbirinden farklı hediyeler ile ödüllendirildi. Kategorilerinde birinci olan bayilere ödüllerini takdim eden AKINSOFT ? AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN konuşmasında, robotik teknoloji alanında seri üretime geçmeleriyle birlikte çok yakında tüm dünyanın kendilerini konuşacağını ifade etti. Çok büyük bir aile olduklarını vurgulayan AKIN performanslarından dolayı da Çözüm Ortaklarına teşekkür etti. Ayrıca Dr. Özgür AKIN kendisini dinleyen anne ve babasına da bir sürpriz yaptı. Aynı zamanda ilkokulda öğretmeni olan babasını ve annesini sahneye davet ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle babasının Öğretmenler Günü´nü kutlayarak onlara çiçek takdiminde bulundu. Ardından AKINSOFT Nijerya Bayisi Green Solution Services yetkilisi tarafından Dünya sağladığı katkılardan ötürü AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN´a plaket takdim etti.  

Heyecan dolu ödül törenin ardından ?Dünyada bir ilk? gerçekleşti. AKINSOFT tarafından kurulan Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası AKINROBOTICS üretimi insansı robotlar Merve ÖZBEY ile birlikte sahne alarak dünyada bir ilke daha imza attılar. Konser öncesi sahnede çeşitli koreografi gösterileri gerçekleştiren robotlar, konser esnasında da Merve ÖZBEY´e danslarıyla eşlik ederken, sanatçıyla da sohbet etmesiyle izleyenlerin unutulmaz anlar yaşattılar. Katılımcılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanan insansı robotların sahneye çıkmasıyla AKINSOFT, gerçekleştirmiş olduğu ?ilkler? arasına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Son derece keyifli geçen ve unutulmaz anların yaşandığı Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni ile coşku dolu bir organizasyonu daha geride bırakan,  Türkiye´nin Yerli Yazılım ve Robotik Markası AKINSOFT, başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemek için bilim ve teknolojinin ışığında yürümeye devam edecek.