Levent Börekçilik Aksaray Şubesi açıldı

Toplanma Alanını Öğren ki Canın Sağ Olsun!

AFRİN'DE YETİM VE ENGELLİLERLE BULUŞTULAR

MÜSİAD’dan Ticaret Atağı

Aksaray'da 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı

Tıp Öğrencilerinin Aksaray’a Gelebilmesi İçin Hazırlıklar Hızlandı

Piknik Tüpünden Zehirlenen İki Genç Hayatını Kaybetti88 Yaşındaki Malul Kore Gazisi Ömer Oymak´a Kore Gazilik Madalyası Verildi

Aksaray´ın Sultanhanı ilçesinde İkamet eden 88 Yaşındaki Malul Kore Gazisi Ömer Oymak´a Kore Gazilik Madalyası Takdim edildi. Sultanhanı kervansarayı önünde Takdim edilen Madalya Programına Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak, Aksaray Gaziler derneği Başkanı Mustafa Dağ, Gaziler ve Kore Gazisi Ömer Oymak´ın ailesi katıldı.

Kore Gazisi Ömer Oymak´a Kore Gazilik Madalyasını Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Belediye Başkanı Fahri Solak ve Gaziler derneği Başkanı Mustafa Dağ birlikte takdim ettiler.

Programda duygulu anlar yaşanırken 88 Yaşında olan ve Kulakları çok zor duyan ve Gözleri Yaşlılığa bağlı rahatsızlıklar nedeniyle hiç görmeyen Kore Gazisi 88 Yaşındaki Ömer Oymak ve ailesi Yetkililere teşekkür etti.

Türkiye Muharip Gaziler derneği Aksaray Şubesi temsilcisi ve Aksaray Gaziler derneği Başkanı Mustafa Dağ Aksaray ilinde Hayatta olan 2 Kore Gazisinin olduğunu ve bunlardan birinin 88 Yaşındaki Ömer Oymak olduğunu söyledi. Program Kore Gazisi Ömer Oymak´a Gazilik Madalyasının Takdim edilmesi ile sona erdi.